Strona główna » Całodobowa opieka medyczna nad osobami starszymi

Całodobowa opieka medyczna nad osobami starszymi

by combo

Dom Opieki GERIAMED to miejsce, w którym zapewnimy Państwu profesjonalną opiekę w cenie, która będzie na pewno konkurencyjna. Nasza oferta usług jest szeroka i elastyczna, a zarazem dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów i pensjonariuszy. Dzięki temu, że chętnie przysłuchujemy się Państwa oczekiwaniom, mamy pewność, że możemy spełnić nawet te najbardziej wymagające wymagania. Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty poprzez naszą stronę internetową lub też bezpośredni kontakt z nami. A jeśli mają Państwo jakieś pytania, odpowiemy na nie z przyjemnością!

Atrakcyjna lokalizacja

Mimo iż Ośrodek mieści się o rzut kamieniem od głównej drogi Lublin-Lubartów, stanowi on oazę ciszy i spokoju. Malownicza działka, na której mieści się Dom Opieki GERIAMED, tonie w zieleni, posiada ścieżki spacerowe, altankę do spotkań na świeżym powietrzu i… bardzo ruchliwe wiewiórki.

Najświętszy Sakrament

Zgodnie z ideą zatrudniania jedynie najlepszych, całodobowy dyżur pełni u nas także Najświętszy Sakrament. W budynku mieści się kaplica pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia erygowana dekretem Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego. Dzięki temu w Domu Opieki GERIAMED regularnie sprawowane są Msze Św., a odwiedzający mogą poświęcić chwilę na cichą modlitwę na osobności.

Zaawansowany sprzęt

W Domu Opieki GERIAMED dysponujemy wieloma urządzeniami, które pomagają nam zajmować się osobami starszymi i chorymi w każdym niemal aspekcie. Od sprzętu do podciśnieniowego leczenia ran, poprzez urządzenia do terapii laserem i falą uderzeniową, po koncentratory tlenu i pompy infuzyjne, nasz Ośrodek nadąża za osiągnięciami technologii, by zagwarantować najlepszą opiekę.

Pielęgniarka 24/7

Opieka pielęgniarska w Ośrodku nie ustaje ani na chwilę. Pielęgniarka obecna jest dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki temu Pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED mogą liczyć na fachową pomoc nawet w nocy.

Badania kontrolne

Celem zaznajomienia się z aktualnym stanem zdrowia każdego nowo przyjętego pensjonariusza, Dom Opieki GERIAMED zapewnia każdemu z nich zestaw badań bez naliczania dodatkowych kosztów. Również później, dwa razy w roku, wszyscy nasi podopieczni poddawani są badaniom kontrolnym, które również wliczone są w stałą cenę pobytu.

Własna kuchnia

Wszystkie posiłki dla naszych pensjonariuszy przyrządzane są na bieżąco w kuchni Domu Opieki GERIAMED przez wykwalifikowane kucharki. Jedzenie przygotowywane jest z uwzględnieniem różnego rodzaju diet i zaleceń żywieniowych, podawane zaś na stołówce lub przy łóżku pacjenta.

Całodobowa opieka medyczna dla seniora / Lubartów / Lublin / lubelskie

Ośrodek rehabilitacji i leczenia GERIAMED im św. Faustyny Kowalskiej oferuje pełną opiekę medyczną przez całą dobę i znajduje się w Baranówce. Placówka przyjmuje pacjentów onkologicznych, osoby starsze oraz niepełnosprawne, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Kwestią priorytetową w GERIAMED jest zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego opieką otacza każdego mieszkańca doświadczona i empatyczna kadra medyczna. Dzięki tym wszystkim aspektom możesz mieć pewność, że GERIAMED w Lublinie zapewnia wysoki standard opieki i bezpieczeństwa. Warto również wspomnieć, że miejsce to jest dostosowane do potrzeb pacjentów, gwarantując im pobyt w ośrodku w optymalnych warunkach.

Całodobowa opieka medyczna nad osobami starszymi

Opieką paliatywną objęte są osoby z nieuleczalnymi chorobami, które nie poddają się leczeniu przyczynowemu, postępują, ograniczają życie pacjentów i sprawiają znaczne trudności w codziennym funkcjonowaniu. W nadchodzących latach, pomimo postępów w medycynie, liczba pacjentów cierpiących na chorobę nowotworową i jednocześnie potrzebujących opieki paliatywnej, będzie wzrastać. Miejsca takie jak GERIAMED zapewniają całodobową opiekę nad osobami starszymi, co stanowi znaczące wsparcie zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Całodobowa opieka, którą zapewniamy w naszym ośrodku, zapobiega cierpieniu pacjentów z chorobą nowotworową dzięki dokładnemu ocenianiu i leczeniu bólu oraz towarzyszących mu problemów somatycznych i psychospołecznych. W naszym ośrodku opiekę paliatywną świadczą pielęgniarki, specjaliści geriatrii i medycyny paliatywnej z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Ponadto oferujemy codzienne wizyty lekarskie, badania wstępne i profilaktyczne, bezpłatną rehabilitację, spokojną i cichą lokalizację ośrodka oraz zdrowe posiłki dla naszych pacjentów.

Opieka paliatywna GERIAMED nad pacjentami w Lublinie i okolicach

GERIAMED specjalizuje się w medycynie paliatywnej i specjalistycznej opiece nad osobami starszymi. Oferujemy profesjonalną opiekę paliatywną na terenie Lublina i okolic, gdzie nasi pacjenci mogą otrzymać pomoc w łagodzeniu bólu nowotworowego oraz innych chorób somatycznych. Naszym celem jest umożliwienie pacjentom przejścia przez chorobę w jak najbardziej komfortowy sposób, pozostając aktywnymi i pełnymi świadomości jak najdłużej. Nasz dom znajduje się na pięknej, zalesionej działce, w spokojnym i komfortowym otoczeniu, jednocześnie blisko dobrych połączeń komunikacyjnych.

Profesjonalna opieka nad pacjentem z nowotworem

GERIAMED jest również zaangażowany w leczenie pacjentów onkologicznych, nawet w zaawansowanym stadium choroby. W przeciwieństwie do wielu innych ośrodków, nie odmawiamy przyjęcia pacjentów cierpiących na nowotwory. Dr. Klimkowicz ma wieloletnie doświadczenie w opiece paliatywnej nad pacjentami z chorobami onkologicznymi. Wykorzystuje swoją wiedzę do szybkiego łagodzenia bólu, zapobiegania objawom medycznym, skutkom ubocznym i powikłaniom, które pojawiają się w trakcie choroby. Ponadto rozpoznaje sytuacje zagrażające życiu pacjenta i podejmuje natychmiastowe działania w przypadkach wymagających pilnego leczenia. Leczenie pacjentów onkologicznych obejmuje również wsparcie psychologiczne, społeczne i duchowe, które ma na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, wsparcie w trudnych chwilach i zapobieganie poczuciem samotności w ciężkich sytuacjach.