Strona główna » Ośrodek rehabilitacyjny

Ośrodek rehabilitacyjny

by combo
rehabterapia

Nie jest prostym zadaniem znalezienie odpowiedniego ośrodka rehabilitacji poszpitalnej przede wszystkim ze względu na zróżnicowane potrzeby pacjentów. Na szczęście z pomocą przychodzi Dom Opieki GERIAMED. Oferuje on bardzo wiele zabiegów z zakresu rehabilitacji poszpitalnej, które są wykonywane przez profesjonalnych i doświadczonych fizjoterapeutów. Stosuje się tam nowoczesne w skali kraju i świata metody oraz urządzenia służące do prowadzenia terapii w różnych chorobach przewlekłych, między innymi: terapia falą uderzeniową, podciśnieniowe leczenie ran i wiele innych.

Ośrodek rehabilitacyjny i dom opieki GERIAMED

W ośrodku przyjmuje wyspecjalizowany personel medyczny z dużymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem w pracy. Przebywający w naszej placówce podopieczni mają zapewnioną stałą opiekę, którą sprawuje lekarz medycyny Paweł Klimkowicz – lekarz chorób wewnętrznych, specjalista geriatrii i medycyny paliatywnej, były konsultant wojewódzki w zakresie geriatrii, profesjonalne i wykwalifikowane pielęgniarki specjalizujące się w dziedzinie chorób przewlekłych oraz posiadające długi staż pracy w Oddziale dla Przewlekle Chorych magistrzy fizykoterapii oraz doświadczone opiekunki medyczne.

Rehabilitacja poszpitalna

Głównym naszym założeniem jest zagwarantowanie całodobowego pobytu, podstawowych świadczeń socjalno-bytowych, a także bardzo dobrych warunków do wyleczenia się z danej choroby, a także zachowania obecnego zdrowia. Po założeniu sobie takiego celu dokupujemy nowoczesne urządzenia i sprzęt rehabilitacyjny i leczniczy, a co więcej zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę medyczną.
Mamy szeroki wybór innowacyjnych urządzeń do rehabilitacji i fizykoterapii, m.in. sprzęt do terapii falą uderzeniową, urządzenia do elektroterapii, terapii ultradźwiękami, laserem, sprzęt do fizjoterapii: UGUL, podnośnik do pionizacji.

Aby zagwarantować kompleksową opiekę medyczną nad pacjentami borykającymi się z przewlekłymi chorobami, ośrodek dysponuje sprzętem medycznym, w tym: najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do leczenia podciśnieniowego ran przewlekłych, EKG z  interfejsem do połączeń internetowych celem ekspresowej diagnostyki, pulsoksymetr, inhalatory, koncentrator tlenu, pompy infuzyjne, nebulizatory, pompy infuzyjne oraz inny zaawansowany sprzęt medyczny, który jest pomocny w opiece nad naszymi podopiecznymi, a także sprzęt do USG.

Skuteczne leczenie przez specjalistów

Jesteśmy świadomi tego, że proces rehabilitacji poszpitalnej ma wielki wpływ na koordynowanie ruchów oraz sprawność każdego, kto ma na swoim koncie długotrwały pobyt w szpitalu. Z uwagi na to nasi specjaliści dbają o jak najszybsze przywrócenie całkowitego zakresu sprawności ruchowej, a także wpłyną na zminimalizowanie bólu spowodowanego brakiem ruchu. Rehabilitacja poszpitalna naszych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie, jest całkowicie bezpieczna. Personel, który zatrudniliśmy jest wyrozumiały dla pacjentów i w każdej chwili służy pomocą, gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy, czy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje pomocy i chce zostać objęty najlepszą opieką w trakcie rehabilitacji poszpitalnej w Lublinie.

Dom Opieki GERIAMED to doskonały wybór!

Nasi podopieczni mają wykonywane badania profilaktyczne krwi od razu po przyjęciu, a także co 6 miesięcy, co jest wliczone w cenę pobytu. Gdyby zaszła konieczność, gwarantujemy na miejscu profesjonalne konsultacje specjalistyczne, pobieranie materiałów do badań laboratoryjnych, a co więcej wykonywanie drobnych zabiegów, niewymagających hospitalizacji.