Strona główna » Oferta

Oferta

by Sekretariat

Klienci i pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED mogą liczyć na profesjonalną opiekę w konkurencyjnej cenie. Poniżej krótkie informacje dotyczące oferowanych przez nas usług, stanowiące przegląd oferty. Zachęcamy do przeglądania naszej strony w celu uzyskania szczegółowych informacji, w tym do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie działań Domu Opieki GERIAMED, jak również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Atrakcyjna lokalizacja

Mimo iż Ośrodek mieści się o rzut kamieniem od głównej drogi Lublin-Lubartów, stanowi on oazę ciszy i spokoju. Malownicza działka, na której mieści się Dom Opieki GERIAMED, tonie w zieleni, posiada ścieżki spacerowe, altankę do spotkań na świeżym powietrzu i… bardzo ruchliwe wiewiórki.

Najświętszy Sakrament

Zgodnie z ideą zatrudniania jedynie najlepszych, całodobowy dyżur pełni u nas także Najświętszy Sakrament. W budynku mieści się kaplica pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia erygowana dekretem Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego. Dzięki temu w Domu Opieki GERIAMED regularnie sprawowane są Msze Św., a odwiedzający mogą poświęcić chwilę na cichą modlitwę na osobności.

Zaawansowany sprzęt

W Domu Opieki GERIAMED dysponujemy wieloma urządzeniami, które pomagają nam zajmować się osobami starszymi i chorymi w każdym niemal aspekcie. Od sprzętu do podciśnieniowego leczenia ran, poprzez urządzenia do terapii laserem i falą uderzeniową, po koncentratory tlenu i pompy infuzyjne, nasz Ośrodek nadąża za osiągnięciami technologii, by zagwarantować najlepszą opiekę.

Pielęgniarka 24/7

Opieka pielęgniarska w Ośrodku nie ustaje ani na chwilę. Pielęgniarka obecna jest dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki temu Pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED mogą liczyć na fachową pomoc nawet w nocy.

Badania kontrolne

Celem zaznajomienia się z aktualnym stanem zdrowia każdego nowo przyjętego pensjonariusza, Dom Opieki GERIAMED zapewnia każdemu z nich zestaw badań bez naliczania dodatkowych kosztów. Również później, dwa razy w roku, wszyscy nasi podopieczni poddawani są badaniom kontrolnym, które również wliczone są w stałą cenę pobytu.

Własna kuchnia

Wszystkie posiłki dla naszych pensjonariuszy przyrządzane są na bieżąco w kuchni Domu Opieki GERIAMED przez wykwalifikowane kucharki. Jedzenie przygotowywane jest z uwzględnieniem różnego rodzaju diet i zaleceń żywieniowych, podawane zaś na stołówce lub przy łóżku pacjenta.

Klienci i pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED mogą liczyć na profesjonalną opiekę w konkurencyjnej cenie. Poniżej krótkie informacje dotyczące oferowanych przez nas usług, stanowiące przegląd oferty. Zachęcamy do przeglądania naszej strony w celu uzyskania szczegółowych informacji, w tym do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie działań Domu Opieki GERIAMED, jak również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warto zaznaczyć, że GERIAMED Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy im. Faustyny Kowalskiej to nowoczesna placówka, która powstała z myślą o potrzebach pacjentów geriatrycznych, onkologicznych oraz wymagających fachowej rehabilitacji poszpitalnej. Z tego też względu nasz dom pomocy społecznej znajduje się niedaleko Lublina w bliskim otoczeniu natury, dzięki czemu pensjonariusze mogą w pełni skupić się na swoich potrzebach oraz leczeniu. Opieką otacza ich lekarz geriatra z Lublina dr Paweł Klimkowicz, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z pacjentami oraz indywidualnemu podejściu dostosowuje metody leczenia, regularnie monitorując stan zdrowia pensjonariuszy w oparciu o badania wstępne oraz kontrolne. Oczywiście na fachową pomoc mogą liczyć również pacjenci wymagający profesjonalnej i całodobowej opieki paliatywnej z Lublina i okolic. Dzięki obszernej wiedzy Pana doktora oraz stałej obecności grupy wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunek medycznych jesteśmy w stanie zapewnić naszym pensjonariuszom nieocenione wsparcie medyczne, emocjonalne i co najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa podczas choroby.
Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące pobytu bądź metod leczenia praktykowanych w naszym domu pomocy społecznej niedaleko Lublina, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Zawsze staramy się udzielać naszym Klientom oraz pensjonariuszom nie tylko pomocy, ale przede wszystkim wsparcia podczas choroby i okresu rekonwalescencji.