Strona główna » Rekonwalescencja i fizjoterapia

Rekonwalescencja i fizjoterapia

by combo
rehabterapia

Wybór odpowiedniego ośrodka rehabilitacji poszpitalnej może być wyzwaniem, ponieważ trudno jest znaleźć jedną z polecanych klinik, która zaspokoi wszystkie potrzeby potencjalnych pacjentów. W domu opieki GERIAMED jest zupełnie inaczej. Oferujemy różnorodne zabiegi wykonywane przez naszych fizjoterapeutów specjalizujących się w rehabilitacji poszpitalnej.

Ośrodek rehabilitacyjny i dom opieki GERIAMED

W GERIAMED znajdują się nowoczesne na skalę krajową i światową metody oraz sprzęt do przeprowadzania terapii w chorobach przewlekłych, między innymi: terapia falą uderzeniową, podciśnieniowe leczenie ran i inne. Ponadto w ośrodku pracuje profesjonalny personel medyczny z ogromnym doświadczeniem w pracy.

Rehabilitacja,

rekonwalescencja i fizjoterapia poszpitalna

Głównym założeniem jest zagwarantowanie całodziennego pobytu i elementarnych świadczeń socjalno-bytowych pensjonariuszom, ale także bardzo dobrych warunków do zachowania lub odzyskania utraconego zdrowia. Mając to na uwadze, wyposażamy nasz ośrodek w nowoczesny sprzęt i sprzęt rehabilitacyjno-leczniczy oraz zatrudniamy wykwalifikowany personel medyczny.

Posiadamy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i fizjoterapeutyczny m.in. sprzęt do terapii falą uderzeniową, elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, sprzęt do fizjoterapii: UGUL, podnośnik do pionizacji. Aby zapewnić kompleksową opiekę nad przewlekle chorymi, ośrodek jest wyposażony w sprzęt medyczny między innymi w najnowocześniejsze urządzenia przeznaczone do leczenia podciśnieniowego ran przewlekłych, EKG wraz z interfejsem do połączeń internetowych , aby zapewnić szybką diagnostyką, pulsoksymetr, koncentrator tlenu, inhalatory, nebulizatory, pompy infuzyjne oraz inne urządzenia medyczne, które są pomocne w opiece nad pensjonariuszami, urządzenia do USG.

Profesjonalna pomoc specjalistów

Mamy świadomość tego, że proces rehabilitacji poszpitalnej ma duży wpływ na koordynację ruchową oraz sprawność każdego, kto ma za sobą długotrwały pobyt w szpitalu. Nasz personel medyczny zadba o przywrócenie pełnej ruchomości oraz zmniejszenie bólu spowodowanego unieruchomieniem u pacjentów. Rehabilitacja poszpitalna prowadzona przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem jest całkowicie bezpieczna. Są oni życzliwi dla wszystkich naszych pacjentów i gotowi do pomocy w razie problemów lub wątpliwości. Wszystkich potrzebujących, którym zależy na jak najlepszej pomocy podczas rehabilitacji poszpitalnej w Lublinie, zachęcamy do kontaktu. Dom opieki GERIAMED to pod tym względem najlepszy wybór!

Mieszkańcy naszego ośrodka znajdują się pod stałą opieką lekarza medycyny – Pawła Klimkowicza, lekarza chorób wewnętrznych, specjalisty geriatrii i medycyny paliatywnej, byłego konsultanta wojewódzkiego (2014 – 2016) w zakresie geriatrii oraz profesjonalnych pielęgniarek ze specjalizacją w dziedzinie chorób przewlekłych i długim stażem pracy w Oddziale dla Przewlekle Chorych, magistrów fizykoterapii i profesjonalnych opiekunek medycznych.

Nasi podopieczni mogą liczyć na badania profilaktyczne krwi wykonywane po przyjęciu i co pół roku, wliczone w cenę pobytu. Gdyby zaszła taka konieczność, gwarantujemy niezbędne konsultację naszych specjalistów, którzy w ważnych sytuacjach pobiorą materiały do badań laboratoryjnych oraz wykonanie drobnych zabiegów niewymagających hospitalizacji.