Strona główna » Warunki pobytu

Warunki pobytu

by Sekretariat

Nasz ZOL mieści się w budynku zaprojektowanym i wybudowanym od podstaw pod kątem opieki nad osobami starszymi i chorymi, dzięki czemu wyposażony jest we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Budynek jest w pełni parterowy, bez żadnych schodów, z którymi mogliby mieć problemy pacjenci, oraz stworzony na prostym planie zapewniającym łatwy dostęp do wszystkich pensjonariuszy i gwarantujący, że będą jak najbardziej widzialni i słyszalni dla personelu. Cały Ośrodek jest też stale monitorowany, podobnie jak jego bezpośrednie otoczenie.

W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym GERIAMED dysponujemy miejscami w pokojach 3-osobowych, 2-osobowych i 1-osobowych. Wszystkie posiadają węzeł sanitarny z własną łazienką, wyposażenie mebli (szafa na ubrania, szafki przyłóżkowe), dostęp do Internetu oraz możliwość podłączenia telewizora. W każdym pokoju jest również zainstalowana instalacja przywoławcza, pozwalająca naszym podopiecznym zawezwać pomocy personelu jednym wciśnięciem przycisku.

Pokoje w ZOL GERIAMED

Pokoje trzyosobowe to najlepsza opcja dla pensjonariuszy, którym nie przeszkadza towarzystwo, w tym dla ceniących sobie obecność potencjalnych rozmówców. Jest to również najtańsza opcja na zapewnienie tak zaawansowanej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej.

Pokoje dwuosobowe to nieco tylko droższa opcja, gwarantująca więcej prywatności i miejsca. Jest to często nie bez znaczenia, w szczególności dla pensjonariuszy zmuszonych tymczasowo lub stale do leżenia oraz dla odwiedzających ich członków rodziny.

Pokoje jednoosobowe nie ustępują wielkością pozostałym, dając pensjonariuszom dużo własnej przestrzeni. Pobyt w nich zalecany jest dla osób zmagających się z najcięższymi schorzeniami i wymagających zindywidualizowanej opieki lub takich, dla których własny pokój wart jest wyższej ceny. Ponieważ są to w istocie przystosowane pokoje dwuosobowe, ich dostępność zależy bardziej niż w innych przypadkach od zapełnienia Ośrodka.