Strona główna » Warunki pobytu

Warunki pobytu

by Sekretariat

Nasz dom opieki mieści się w budynku zaprojektowanym i wybudowanym od podstaw pod kątem opieki nad osobami starszymi i chorymi, dzięki czemu wyposażony jest we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Budynek jest w pełni parterowy, bez żadnych schodów, z którymi mogliby mieć problemy pacjenci, oraz stworzony na prostym planie zapewniającym łatwy dostęp do wszystkich pensjonariuszy i gwarantujący, że będą jak najbardziej widzialni i słyszalni dla personelu. Cały dom opieki jest też stale monitorowany, podobnie jak jego bezpośrednie otoczenie.

W Ośrodku dysponujemy miejscami w pokojach 3-osobowych, 2-osobowych i 1-osobowych. Wszystkie posiadają węzeł sanitarny z własną łazienką, wyposażenie mebli (szafa na ubrania, szafki przyłóżkowe), dostęp do Internetu oraz możliwość podłączenia telewizora. W każdym pokoju jest również zainstalowana instalacja przywoławcza, pozwalająca naszym podopiecznym zawezwać pomocy personelu jednym wciśnięciem przycisku.

Pokoje w Domu Opieki GERIAMED

dom opieki pokój dwuosobowy

Pokoje trzyosobowe to najlepsza opcja dla pensjonariuszy, którym nie przeszkadza towarzystwo, w tym dla ceniących sobie obecność potencjalnych rozmówców. Jest to również najtańsza opcja na zapewnienie tak zaawansowanej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej.

Pokoje dwuosobowe to nieco tylko droższa opcja, gwarantująca więcej prywatności i miejsca. Jest to często nie bez znaczenia, w szczególności dla pensjonariuszy zmuszonych tymczasowo lub stale do leżenia oraz dla odwiedzających ich członków rodziny.

dom opieki pokój dwuosobowy

Pokoje jednoosobowe nie ustępują wielkością pozostałym, dając pensjonariuszom bardzo dużo własnej przestrzeni. Pobyt w nich zalecany jest dla osób zmagających się z najcięższymi schorzeniami i wymagających zindywidualizowanej opieki lub takich, dla których własny pokój wart jest wyższej ceny. Ponieważ są to w istocie przystosowane pokoje dwuosobowe, ich dostępność zależy bardziej niż w innych przypadkach od zapełnienia Ośrodka.