Strona główna » Lekarz geriatra koło Lublina

Lekarz geriatra koło Lublina

by Sekretariat
Lekarz geriatra dr Paweł Klimkowicz - Dom Opieki GERIAMED

Dom Opieki GERIAMED funkcjonuje pod kierownictwem dra Pawła Klimkowicza, lekarza chorób wewnętrznych, specjalisty geriatrii i medycyny paliatywnej. Dzięki jego codziennej pracy, stan zdrowia naszych pensjonariuszy, ich samopoczucie oraz reakcje na leki i zabiegi medyczne są stale profesjonalnie monitorowane. Wszystkie potrzebne zmiany lub zalecenia niezwłocznie wprowadzane są w życie, badania zlecane, a recepty wypisywane na bieżąco – z uwzględnieniem wszelkich należnych pacjentom zniżek.

Doktor Klimkowicz pełnił w latach 2014-2016 funkcję wojewódzkiego konsultanta w zakresie geriatrii. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie geriatryczne i hospicyjne, z którego czerpią wszyscy pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED, a które pozwala nam, w przeciwieństwie do większości placówek tego typu, zapewniać należną opiekę również pacjentom z chorobami nowotworowymi.

Dr Paweł Klimkowicz – lekarz geriatra znający potrzeby swoich pacjentów 

Kompleksowa opieka nad osobami starszymi jest naszym priorytetem, dlatego lekarz geriatra pracujący w ośrodku Geriamed to wykwalifikowany specjalista. Jego doświadczenie obejmuje pracę w szpitalu, w hospicjum stacjonarnym i domowym, a także funkcję konsultanta wojewódzkiego w zakresie geriatrii. Co więcej, dr Paweł Klimkowicz doskonale rozumie potrzeby swoich pacjentów i wie, że są to osoby wymagające wyjątkowej troski. Dzięki jego doświadczeniu i kompetencjom pensjonariusze mają zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Geriatra w naszym ośrodku wspiera pensjonariuszy GERIAMEDu m.in. poprzez regularne monitorowanie stanu ich zdrowia i niezwłoczne wprowadzanie koniecznych zmian w leczeniu. Wie także, jak rozmawiać z pacjentami, jak tłumaczyć im stosowane terapie, aby podczas leczenia czuli się bezpiecznie oraz pewnie.

Miesięczna opieka pacjenta od 4800 zł

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Doświadczony lekarz geriatra w GERIAMED pod Lublinem

Dr Klimkowicz ma świadomość tego, że starsi pensjonariusze wymagają specjalnego traktowania nie tylko medycznego, ale także w życiu codziennym lub podczas rozmowy, dlatego nasz lekarz geriatra wykazuje się empatią, zrozumieniem, a także cierpliwością. Są to cechy, które charakteryzują cały nasz personel medyczny.

W Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym GERIAMED zapewniamy nie tylko odpowiednią infrastrukturę, która pozwala przebywać naszym pensjonariuszom w otoczeniu spokojnym i przyjaznym, ale też opiekę doświadczonego i empatycznego personelu. Każda osoba pracująca w Geriamed wykazuje się cierpliwością i przyjaznym nastawieniem, dzięki czemu nasz ośrodek to miejsce pozytywnie odbierane zarówno przez wszystkich pensjonariuszy, jak i ich rodziny.