Strona główna » Cennik i płatności

Cennik i płatności

by Sekretariat

Koszt pobytu w Ośrodku GERIAMED zależny jest od wybranego rodzaju pokoju oraz stanu pacjenta. Zalecamy śledzić aktualności, gdzie mogą pojawić się informacje o czasowych promocjach.

PobytCena
w pokoju trzyosobowym /miesiąc4500 zł (tj. 150 zł / dzień)
w pokoju dwuosobowym /miesiąc4800 zł (tj. 160 zł / dzień)
w pokoju jednoosobowym /miesiąc5400 zł (tj. 180 zł / dzień)
dodatek za stan ciężki (40 lub mniej pkt w skali Barthela)300 zł (tj. 10 zł / dzień)

W Domu Opieki GERIAMED staramy się, by nasi klienci wiedzieli, za co i jak dużo płacą. Poniżej informacja o usługach, które uwzględnione są już w kwotę pobytu:

UsługaCena
opieka lekarza specjalisty geriatrii0 zł
całodobowa opieka pielęgniarska0 zł
grupowa rehabilitacja ogólna0 zł
pranie ubrań Pensjonariuszy0 zł
opieka psychologa0 zł
łóżko szpitalne, materac przeciwodleżynowy wg potrzeb0 zł
pięć posiłków dziennie, napoje i ew. kawa0 zł

Pomimo tak kompleksowej opieki wliczonej w cenę podstawową, istnieją wciąż pewne dodatkowe koszty indywidualne:

Dodatkowy kosztSzczegóły
leki dla pensjonariuszaW zależności od wymagań leczenia, koszt miesięczny może różnić się znacznie. Leki mogą dowozić członkowie rodzin pensjonariuszy po otrzymaniu kodu recepty SMS-em lub możemy zamawiać je samodzielnie. W tym drugim przypadku nie pobieramy żadnych stawek za pośrednictwo, a faktury udostępniamy na żądanie. Wystawiając recepty, doktor Klimkowicz ma uprawnienia do aplikowania wszelkich obowiązujących zniżek na seniora.
pampersy/pieluchomajtkiW zależności od stanu pensjonariusza, średnie zużycie, a zatem również koszt, może różnić się znacznie. Podobnie jak w przypadku leków, rodzina może je dowozić lub możemy nabywać je samodzielnie, również wg wypisanego na NFZ zapotrzebowania.
transport medycznyJeżeli pensjonariusz musi udać się np. do poradni specjalistycznej na umówioną wizytę, samodzielnie umawiamy zaprzyjaźnioną firmę transportową. Tutaj również faktury są do wglądu, a my nie pobieramy żadnych stawek za pośrednictwo.
badania dodatkoweCzasami w związku ze stanem zdrowia Pensjonariusza wskazane jest wykonanie badań, co lekarz zawsze konsultuje uprzednio z rodziną.
zabiegi medyczneNiektóre zabiegi medyczne, takie jak cewnikowanie, tlenoterapia czy sonda żołądkowa, płatne są dodatkowo. Rozliczane są pod koniec miesiąca wg działań wykonanych w danym okresie. Ceny są związane z kosztami poniesionymi na zakup koniecznych materiałów.
rehabilitacja indywidualnaPoza grupową rehabilitacją utrzymującą sprawność fizyczną Pensjonariuszy, istnieje opcja zlecenia indywidualnej pracy z rehabilitantem w konkretnym wymiarze godzinowym. Zlecenie można na bieżąco modyfikować, płacąc pod koniec miesiąca za wykonaną pracę.

Ponadto Dom Opieki GERIAMED zwraca pieniądze klientom, gdy rozwiązanie umowy nastąpiło w wyniku zgonu Pensjonariusza przed wykorzystaniem już opłaconego pobytu.

Wszystkich płatności można dokonywać gotówką w sekretariacie Domu Opieki GERIAMED lub przelewem na konto. Godziny pracy sekretariatu i numer konta znajdą państwo w zakładce Kontakt.