Strona główna » Cennik i płatności

Cennik i płatności

by Sekretariat

Koszt pobytu w Ośrodku GERIAMED zależny jest od wybranego rodzaju pokoju oraz stanu pacjenta. Zalecamy śledzić aktualności, gdzie mogą pojawić się informacje o czasowych promocjach.

PobytCena
w pokoju trzyosobowym /miesiąc5400 zł (tj. 180 zł / dzień)
w pokoju dwuosobowym /miesiąc5700 zł (tj. 190 zł / dzień)
w pokoju jednoosobowym /miesiąc6300 zł (tj. 210 zł / dzień)
pobyt krótszy niż miesiąc:ceny powyżej +30 zł / dzień
stan ciężki (40 lub mniej pkt w skali Barthela)+300 zł (tj. 10 zł / dzień)
pakiet rehabilitacji indywidualnej
(30 min w dni powszednie)
+500 zł / miesiąc
lub +30 zł / dzień
pakiet rehabilitacji indywidualnej
(60 min w dni powszednie)
+1000 zł / miesiąc
lub +60 zł / dzień

W Domu Opieki GERIAMED staramy się, by nasi klienci wiedzieli, za co i jak dużo płacą. Poniżej informacja o usługach, które uwzględnione są już w kwotę pobytu:

UsługaCena
opieka lekarza specjalisty geriatrii0 zł
całodobowa opieka pielęgniarska0 zł
grupowa rehabilitacja ogólna0 zł
pranie ubrań Pensjonariuszy0 zł
opieka psychologa0 zł
łóżko szpitalne, materac przeciwodleżynowy wg potrzeb0 zł
pięć posiłków dziennie, napoje i ew. kawa0 zł

Pomimo tak kompleksowej opieki wliczonej w cenę podstawową, istnieją wciąż pewne dodatkowe koszty indywidualne:

Dodatkowy kosztSzczegóły
rehabilitacja indywidualnaPoza grupową rehabilitacją utrzymującą sprawność fizyczną Pensjonariuszy, istnieje opcja zlecenia indywidualnej pracy z rehabilitantem do 30 min lub 60 min w dni powszednie (patrz: cennik)
leki dla pensjonariuszaW zależności od wymagań leczenia, koszt miesięczny może różnić się znacznie. Leki mogą dowozić członkowie rodzin pensjonariuszy po otrzymaniu kodu recepty SMS-em lub możemy zamawiać je samodzielnie. W tym drugim przypadku nie pobieramy żadnych stawek za pośrednictwo, a faktury udostępniamy na żądanie. Wystawiając recepty, doktor Klimkowicz ma uprawnienia do aplikowania wszelkich obowiązujących zniżek na seniora.
pampersy/pieluchomajtkiW zależności od stanu pensjonariusza, średnie zużycie, a zatem również koszt, może różnić się znacznie. Podobnie jak w przypadku leków, rodzina może je dowozić lub możemy nabywać je samodzielnie, również wg wypisanego na NFZ zapotrzebowania.
transport medycznyJeżeli pensjonariusz musi udać się np. do poradni specjalistycznej na umówioną wizytę, samodzielnie umawiamy zaprzyjaźnioną firmę transportową. Tutaj również faktury są do wglądu, a my nie pobieramy żadnych stawek za pośrednictwo.
badania dodatkoweCzasami w związku ze stanem zdrowia Pensjonariusza wskazane jest wykonanie badań, co lekarz zawsze konsultuje uprzednio z rodziną.
zabiegi medyczneNiektóre zabiegi medyczne, takie jak cewnikowanie, tlenoterapia czy sonda żołądkowa, płatne są dodatkowo. Rozliczane są pod koniec miesiąca wg działań wykonanych w danym okresie. Ceny są związane z kosztami poniesionymi na zakup koniecznych materiałów.

Ponadto Dom Opieki GERIAMED zwraca pieniądze klientom (maksymalnie połowę pełnej opłaty miesięcznej), gdy rozwiązanie umowy następuje w wyniku zgonu Pensjonariusza przed wykorzystaniem już opłaconego pobytu.

Wszystkich płatności można dokonywać gotówką w sekretariacie Domu Opieki GERIAMED lub przelewem na konto. Godziny pracy sekretariatu i numer konta znajdą państwo w zakładce Kontakt.