Strona główna » Całodobowa opieka medyczna

Całodobowa opieka medyczna

by combo

Klienci i pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED mogą liczyć na profesjonalną opiekę w konkurencyjnej cenie. Poniżej krótkie informacje dotyczące oferowanych przez nas usług, stanowiące przegląd oferty. Zachęcamy do przeglądania naszej strony w celu uzyskania szczegółowych informacji, w tym do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie działań Domu Opieki GERIAMED, jak również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Całodobowa opieka medyczna / Lubartów / Lublin / lubelskie

Ośrodek rehabilitacji i leczenia GERIAMED im św. Faustyny Kowalskiej świadczy całodobową opiekę medyczną i znajduje się w Baranówce. Placówka przyjmuje pacjentów onkologicznych, osoby starsze i niepełnosprawne, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Nad bezpieczeństwem każdego mieszkańca czuwa wykwalifikowana, doświadczona i pełna empatii kadra medyczna. Dzięki tym wszystkim aspektom możesz być pewien, że ośrodek GERIAMED pod Lublinem gwarantuje opiekę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Warto również zaznaczyć, że jest to miejsce dostosowane do potrzeb pacjentów, dzięki czemu ich pobyt w ośrodku odbywa się w optymalnych warunkach.

Całodobowa opieka medyczna nad osobami starszymi

Opieką paliatywną obejmowane są osoby z chorobami nieuleczalnymi, które nie poddają się przyczynowemu leczeniu, postępują, ograniczają życie pacjenta, sprawiają mu znaczne trudności w samodzielnym, codziennym funkcjonowaniu. W najbliższych latach, mimo postępu w medycynie, liczba pacjentów zmagających się z chorobą nowotworową i jednocześnie wymagających paliatywnej opieki, będzie wzrastać. Miejsca takie jak GERIAMED, gwarantują całodobową opiekę nad seniorem, co jest znaczącym wsparciem zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Całodobowa opieka nad osobami starszymi, którą zapewniamy w naszym ośrodku, zapobiega i pomaga znosić cierpienie pacjentów z chorobą nowotworową, dzięki dokładnej ocenie i leczeniu bólu, a co więcej towarzyszących mu problemów somatycznych, czy psychosocjalnych. W naszym ośrodku opiekę paliatywną świadczą pielęgniarki, specjalista geriatrii i medycyny paliatywnej z ponad trzydziestoletnim stażem. Ponadto oferujemy codzienne wizyty lekarskie, badania wstępne i profilaktyczne, bezpłatną rehabilitację, spokojną, cichą lokalizację ośrodka oraz zdrowe posiłki dla naszych pacjentów.

Opieka paliatywna GERIAMED nad pacjentami w Lublinie i okolicach

GERIAMED specjalizuje się w medycynie paliatywnej i specjalistycznej opiece nad osobami starszymi. Oferujemy opiekę paliatywną na terenie Lublina i okolic, gdzie pacjenci mogą złagodzić ból nowotworowy w zaawansowanych stadiach choroby oraz inne choroby somatyczne. Wszystko po to, aby pacjent mógł przejść przez chorobę, jak najdelikatniej, będąc aktywnym i świadomym jak najdłużej. Nasz dom jest zlokalizowany na malowniczej działce porośniętej sosnami i brzozami, w cichym i komfortowym otoczeniu, a jednocześnie blisko dobrych połączeń komunikacyjnych.

Profesjonalna opieka nad pacjentem z nowotworem

GERIAMED zajmuje się także leczeniem pacjentów onkologicznych, nawet w bardzo zaawansowanym stadium choroby. W odróżnieniu do wielu podobnych ośrodków nie odmawiamy przyjęcia pacjentów chorych na nowotwory. Dr Klimkowicz posiada wieloletnie doświadczenie w opiece paliatywnej nad chorymi z chorobami onkologicznymi. Swoją wiedzę wykorzystuje do jak najszybszego opanowania bólu, zapobiegania objawom medycznym oraz skutkom ubocznym i powikłaniom pojawiającym się w trakcie choroby, a także rozpoznawania stanów zagrażających życiu pacjenta i podejmowania natychmiastowych działań w stanach wymagających pilnego leczenia. Leczenie pacjenta onkologicznego obejmuje również wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe, którego celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, wsparcia w trudnych chwilach oraz zapobiegania poczuciu osamotnienia w sytuacjach ciężkich.