Strona główna » Fizjoterapia seniorów

Fizjoterapia seniorów

by combo
rehabterapia

Wybór odpowiedniego ośrodka rehabilitacji poszpitalnej może stanowić wyzwanie, ponieważ trudno znaleźć klinikę spełniającą wszystkie potrzeby potencjalnych pacjentów. W przypadku Domu Opieki GERIAMED jest zupełnie inaczej. Oferujemy różnorodne zabiegi, które są przeprowadzane przez naszych wyspecjalizowanych fizjoterapeutów w dziedzinie rehabilitacji poszpitalnej.

Ośrodek rehabilitacyjny i dom opieki GERIAMED

W GERIAMED znajdują się nowoczesne metody i sprzęt do prowadzenia terapii w chorobach przewlekłych na skalę krajową i światową. Przykłady to terapia falą uderzeniową, leczenie ran podciśnieniem i wiele innych. W ośrodku znajduje się również personel medyczny o dużym doświadczeniu.

Rehabilitacja,

rekonwalescencja i fizjoterapia poszpitalna

Głównym założeniem naszego ośrodka jest zapewnienie pensjonariuszom całodziennego pobytu oraz elementarnych świadczeń socjalno-bytowych. Jednocześnie dążymy do stworzenia optymalnych warunków do zachowania lub odzyskania utraconego zdrowia. W tym celu wyposażamy naszą placówkę w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjno-leczniczy i zatrudniamy wykwalifikowany personel medyczny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i fizjoterapeutycznym, takim jak sprzęt do terapii falą uderzeniową, elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, czy też sprzęt do fizjoterapii, w tym podnośnik do pionizacji. Nasz ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia medyczne, umożliwiające leczenie podciśnieniowe ran przewlekłych, a także w EKG z interfejsem do połączeń internetowych, pulsoksymetr, koncentrator tlenu oraz inhalatory i nebulizatory. Ponadto posiadamy również pompy infuzyjne oraz inne urządzenia medyczne, które znacząco wspomagają opiekę nad pensjonariuszami, w tym urządzenia do USG.

Profesjonalna pomoc specjalistów

Jesteśmy świadomi, że proces rehabilitacji poszpitalnej ma znaczący wpływ na koordynację ruchową i sprawność osób, które ostatnio przebywały długo w szpitalu. Nasz personel medyczny zadba o przywrócenie pełnej sprawności ruchowej i zmniejszenie bólu, który może być spowodowany unieruchomieniem pacjentów. Długotrwała rehabilitacja poszpitalna prowadzona przez naszych doświadczonych specjalistów jest całkowicie bezpieczna. Są oni życzliwi i gotowi pomóc w razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości. Zachęcamy wszystkich potrzebujących, którzy zależą na najlepszej opiece podczas rehabilitacji poszpitalnej w Lublinie, do skontaktowania się z nami. Dom opieki GERIAMED to najlepszy wybór w tej kwestii!

Nasi mieszkańcy są pod stałą opieką lekarza medycyny – Pawła Klimkowicza, specjalisty geriatrii i medycyny paliatywnej oraz byłą konsultantkę wojewódzką (2014-2016) w dziedzinie geriatrii i doświadczonych pielęgniarek specjalizujących się w opiece nad chorymi przewlekle, fizykoterapeutów i profesjonalnych opiekunek medycznych.

Nasi podopieczni mają dostęp do regularnych badań profilaktycznych krwi po przyjęciu i co sześć miesięcy, które są wliczone w cenę pobytu. W przypadku konieczności zapewniamy niezbędne konsultacje naszych specjalistów, którzy mogą w ważnych sytuacjach pobierać próbki krwi do badań laboratoryjnych oraz wykonywać drobne zabiegi ambulatoryjne.