Strona główna » Opieka poszpitalna nad członkiem rodziny

Opieka poszpitalna nad członkiem rodziny

by combo

Wybór odpowiedniego ośrodka rehabilitacji poszpitalnej stanowi nie lada problem, gdyż ciężko znaleźć polecany przez wszystkich placówkę, spełniającą potrzeby pacjentów. W takim wypadku warto skorzystać z doświadczenia Domu Opieki GERIAMED, w którym oferujemy najwyższej jakości zabiegi rehabilitacji poszpitalnej. W naszym ośrodku realizujemy szereg terapii z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu możemy zaoferować terapie ultradźwiękowe, zabiegi elektroterapii czy behandling ran podciśnieniowy. Dodatkowo w naszym centrum rehabilitacji poszpitalnej Dysponujemy profesjonalnym sprzętem w postaci podnośników, pionizatorów oraz sali rehabilitacyjnej, co pozwala na skuteczne prowadzenie terapii, dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta.

rehabterapia

Skuteczna pomoc specjalistów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny wpływ na koordynację ruchową oraz sprawność fizyczną każdej osoby, która przeszła długi pobyt w szpitalu, ma proces rehabilitacji poszpitalnej. Nasza kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zadba o to, aby pacjenci odzyskali pełen zakres ruchu oraz pomogą w redukcji bólu związanego z brakiem aktywności fizycznej. Rehabilitacja poszpitalna w wykonaniu naszego zespołu jest w pełni bezpieczna. Nasi zatrudnieni podopieczni są wyrozumiali dla wszystkich pacjentów i służą pomocą w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów czy wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy i chcą otrzymać najlepszą opiekę podczas rehabilitacji poszpitalnej w Lublinie. Ośrodek Opieki GERIAMED to najlepszy wybór!

Wybór idealnego ośrodka rehabilitacji po wyjściu ze szpitala stanowi częstokroć problem dla wielu pacjentów. W zależności od potrzeb, trudno znaleźć odpowiednie miejsce, które oferowałoby szeroką gamę usług rehabilitacyjnych. W Ośrodku Rehabilitacji GERIAMED nie ma takich problemów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rehabilitacja poszpitalna jest kluczowa dla procesu powrotu do zdrowia, dlatego oferujemy zarówno podstawowe usługi socjalno-bytowe, jak i terapie rehabilitacyjne prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów.


U nas możesz skorzystać z najnowocześniejszych urządzeń oraz specjalistycznych metod, takich jak terapia falą uderzeniową czy podciśnieniowe leczenie ran, które dają zaskakująco dobre efekty. Jednocześnie dbamy o komfort naszych pacjentów, stąd w naszym ośrodku znajdziesz jedynie nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz wykwalifikowany personel medyczny z dużym doświadczeniem. Oferujemy szeroki zakres terapii rehabilitacyjnych i fizykoterapeutycznych, w tym UGUL, elektroterapię, terapię ultradźwiękową oraz laserową. Dbamy także o komfort pacjentów, udostępniając sprzęt do USG oraz optymalizując proces diagnostyki poprzez EKG z interfejsem do połączeń internetowych.

Nasza placówka oferuje skuteczną pomoc specjalistów w zakresie rehabilitacji poszpitalnej. Długotrwały pobyt w szpitalu może znacznie wpłynąć na koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną każdej osoby. Z naszą pomocą nasi specjaliści zadbają o przywrócenie pełnego zakresu ruchu oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych związanych z brakiem ruchu. To, co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, którzy gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas rehabilitacji. Nasi opiekunowie są zawsze gotowi do pomocy i rozmowy z pacjentami, a dzięki naszemu zrozumieniu możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz pomocy, zachęcamy do kontaktu. Ośrodek Pensjonariuszów GERIAMED to najlepszy wybór dla osób szukających najwyższej jakości opieki w czasie rehabilitacji poszpitalnej. Oprócz tego, nasi pacjenci mają zapewnione regularne badania profilaktyczne, a w przypadku konieczności mogą skorzystać z niezbędnych konsultacji specjalistycznych i zabiegów medycznych wykonanych przez doświadczony personel, w tym przez doktora Pawła Klimkowicza, specjalistę w zakresie geriatrii oraz pielęgniarki z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie chorób przewlekłych.