Strona główna » Rehabilitacja osób starszych

Rehabilitacja osób starszych

by combo
rehabterapia

Wybór odpowiedniego ośrodka rehabilitacji poszpitalnej może stanowić wielkie wyzwanie, gdyż znalezienie kliniki spełniającej wszystkie potrzeby potencjalnych pacjentów bywa trudne. Jednak Dom Opieki GERIAMED przełamuje ten stereotyp. Oferujemy szeroką gamę zabiegów, które są przeprowadzane przez naszych wysoko wyspecjalizowanych fizjoterapeutów w dziedzinie rehabilitacji poszpitalnej. Dążymy do zapewnienia kompleksowej opieki i zwiększenia komfortu pacjentów.

Ośrodek rehabilitacyjny i dom opieki GERIAMED

W Geriamed posiadamy nowoczesne metody i zaawansowany sprzęt do prowadzenia terapii w chorobach przewlekłych na skalę krajową i światową. Przykłady to terapia falą uderzeniową, leczenie ran podciśnieniem oraz wiele innych innowacyjnych technik. W naszym ośrodku zatrudniamy również wykwalifikowany personel medyczny o znacznym doświadczeniu zawodowym.

Rehabilitacja,

rekonwalescencja i fizjoterapia poszpitalna

Głównym założeniem naszego ośrodka jest zapewnienie pensjonariuszom całodziennego pobytu oraz kompleksowych świadczeń socjalno-bytowych. Jednocześnie dążymy do stworzenia optymalnych warunków pozwalających na utrzymanie lub odzyskanie zdrowia. W tym celu wyposażamy naszą placówkę w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjno-leczniczy i zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i fizjoterapeutycznym, takim jak sprzęt do terapii falą uderzeniową, elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, a także sprzęt do fizjoterapii, w tym podnośnik do pionizacji. Nasz ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia medyczne, umożliwiające leczenie ran przewlekłych metodą podciśnieniową, a także w EKG z interfejsem do połączeń internetowych, pulsoksymetr, koncentrator tlenu, inhalatory i nebulizatory. Dodatkowo, posiadamy również pompy infuzyjne oraz inne zaawansowane urządzenia medyczne, które znacząco wspierają opiekę nad pensjonariuszami, w tym urządzenia do przeprowadzania USG.

Profesjonalna pomoc specjalistów

Jesteśmy świadomi, że proces rehabilitacji poszpitalnej ma ważne znaczenie dla koordynacji ruchowej i sprawności pacjentów, którzy niedawno opuścili szpital. Nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny dba o przywrócenie pełnej sprawności ruchowej oraz zmniejszenie bólu, który może wynikać z unieruchomienia. Długotrwała rehabilitacja poszpitalna, prowadzona przez naszych doświadczonych specjalistów, jest całkowicie bezpieczna. Nasi życzliwi pracownicy są gotowi pomóc w razie wszelkich problemów lub wątpliwości. Zachęcamy wszystkie osoby szukające najlepszej opieki w zakresie rehabilitacji poszpitalnej w Lublinie do kontaktu z nami. Dom opieki GERIAMED to doskonały wybór!

Nasi podopieczni są stale monitorowani przez dr. Pawła Klimkowicza, specjalistę w dziedzinie geriatrii, medycyny paliatywnej oraz byłego konsultanta wojewódzkiego (2014-2016) ds. geriatrii, a także przez pielęgniarki specjalizujące się w opiece nad chorymi przewlekle, fizjoterapeutów i wykwalifikowane opiekunki medyczne.

Nasi podopieczni mają dostęp do regularnych badań profilaktycznych krwi po przyjęciu oraz co pół roku, a koszty tych badań są już wliczone w cenę pobytu. W przypadku potrzeby zapewniamy również porady naszych specjalistów, którzy w sytuacjach krytycznych mogą pobierać próbki krwi do badań laboratoryjnych oraz wykonywać drobne zabiegi ambulatoryjne.