Strona główna » ZOL

ZOL

by combo

Klienci i pensjonariusze Domu Opieki GERIAMED mogą liczyć na profesjonalną opiekę w konkurencyjnej cenie. Poniżej krótkie informacje dotyczące oferowanych przez nas usług, stanowiące przegląd oferty. Zachęcamy do przeglądania naszej strony w celu uzyskania szczegółowych informacji, w tym do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie działań Domu Opieki GERIAMED, jak również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy / Lubartów / Lublin / lubelskie

Dwudziestoczterogodzinna opieka nad osobami starszymi

Całodobowa opieka nad osobami starszymi, którą zapewniamy w Zakładzie Opiekuńczo-leczniczym wspiera zaawansowanych pacjentów onkologicznych w cierpieniu poprzez staranną ocenę i leczenie bólu oraz związanych z nim problemów somatycznych lub psychospołecznych. W naszej placówce opiekuńczo-leczniczym opiekę paliatywną sprawują pielęgniarki oraz specjalista geriatrii i medycyny paliatywnej z ponad trzydziestoletnim stażem. Ponadto oferujemy codzienne wizyty lekarskie, badania wstępne i profilaktyczne, bezpłatną rehabilitacją, spokojną, cichą lokalizacją ośrodka oraz zdrowe posiłki.

Profesjonalna opieka paliatywna w Zakładzie Opiekuńczo-leczniczym GERIAMED

Zakład Opiekuńczo-leczniczy GERIAMED specjalizuje się w medycynie paliatywnej i specjalnej opiece nad osobami starszymi. Oferuje opiekę paliatywną na terenie Lublina i okolic, gdzie pacjenci mogą złagodzić ból nowotworowy w zaawansowanych stadiach choroby oraz inne choroby somatyczne. Wszystko po to, aby pacjent mógł przejść ten etap jak najdelikatniej, a także będąc aktywnym i świadomym jak najdłużej. Nasz dom położony jest na malowniczej działce porośniętej sosnami i brzozami, w cichym i komfortowym otoczeniu, a jednocześnie blisko dobrych połączeń komunikacyjnych.

Opieka nad pacjentami z chorobą nowotworową

Zakład Opiekuńczo-leczniczy GERIAMED zajmuje się leczeniem pacjentów onkologicznych, nawet bardzo zaawansowanych. W przeciwieństwie do wielu tego typu instytucji nie odmawia przyjęcia pacjentów onkologicznych. Dr Klimkowicz ma dużą wiedzę i ogromne doświadczenie w opiece nad ciężko chorymi pacjentami onkologicznymi. Wykorzystuje je do ekspresowego opanowania dolegliwości bólowych pacjenta, zapobiegania objawom medycznym, skutkom ubocznym oraz powikłaniom, które pojawiają się w trakcie choroby. Leczenie pacjenta chorego na nieuleczalnego nowotwora obejmuje równie ważne wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe, tak, by zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w ciężkich chwilach.