Strona główna » Blog » Podwójna Promocja Na Nowy Rok 2022

Podwójna Promocja Na Nowy Rok 2022

by Sekretariat
Promocja 2022

Wchodząc w rok 2022, mamy nadzieję pomóc jak największej liczbie osób wymagających całodobowej opieki medycznej i rehabilitacyjnej. Chcąc ułatwić decyzję o skorzystaniu z naszych usług, oferujemy podwójną noworoczną promocję:

Zniżka na indywidualną rehabilitację

Do czasu zakończenia promocji, nowoprzyjęci pensjonariusze będą mogli skorzystać z indywidualnej rehabilitacji w zmniejszonej cenie – 22 zł za godzinę zamiast standardowej stawki 30 zł za godzinę. Jest to doskonała okazja do wypróbowania możliwości naszego wykwalifikowanego personelu i przywrócenia sprawności, np. po pobycie w szpitalu.

Dwa miesiące taniej w pokoju dwuosobowym

Pensjonariusze przyjęci do pokojów dwuosobowych w okresie trwania promocji, zapłacą o 220 zł miesięcznie mniej za pierwsze dwa pełne miesiące swojego pobytu w Ośrodku. W chwili publikowania tej informacji posiadamy jeszcze wolne miejsca, ale wszystkim zainteresowanym gorąco zalecamy szybki kontakt z nami.

Podwójna Promocja trwa do 22.02 włącznie. Mamy nadzieję, że pomoże ona państwu podjąć decyzję o skorzystaniu z naszych usług, i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

You may also like